ACURA spol. s r.o.

Autorizovaný dealer značek Honda a Kia

 
ACURA spol. s r. o.
Vinohradská 5647
430 01 Chomutov

O autobazaru společnosti ACURA


Náš autobazar vznikl v roce 1991 jako autobazar HULAN a od téhož roku působil v pronajatých prostorách parkoviště za Sportovní halou v Chomutově na Mostecké ulici. Zde jsme s úspěchem začali s prodejem ojetých vozů.

Od roku 1994 začíná úzká spolupráce s druhou firmou našeho majitele firmou ACURA spol. s r.o., která začala prodávat vozy Honda. Od roku 2003 začala firma ACURA prodávat i vozy KIA.

 

Na základě vzniklé úzké spolupráce se můžeme pokládat za specialisty v prodeji ojetých vozů těchto značek..

Během let provozu jsme navázali úzkou spolupráci s leasingovými společnostmi a s pojišťovnami. Tím jsme stále připraveni poskytovat zákazníkům komplexní služby při koupi ojetého automobilu včetně poradenství s tímto krokem spojeným..

Na jaře v roce 2009 jsme získali stavební povolení k výstavbě nového autobazaru a to na pozemku firmy ACURA v bezprostřední blízkosti nového autosalonu pro vozy Honda a Kia na Vinohradské ulici. Na podzim téhož roku jsme už prostory nového autobazaru otevřeli.

Dá se říci, že za dobu po kterou naše firma prodává ojeté vozy si získala okruh stálých zákazníků, kteří se k nám stále vracejí a svým přístupem získává další zákazníky. V současné době jsme ve stadiu integrace do firmy ACURA. Od této spolupráce si slibujeme větší rozšíření, ale i zkvalitnění služeb pro všechny naše stávající i nové zákazníky.

Našim zákazníkům poskutujeme následující služby:

Kompletní výčet našich služeb.

 

© 2008 Acura spol. s r.o., Vinohradská 5647, 430 01 Chomutov
Tel: +420 474 629 321, e-mail: acura.prodej@acura.cz
Stránky vytvořila společnost eXta s.r.o.