ACURA spol. s r.o.

Autorizovaný dealer značek Honda a Kia

 
ACURA spol. s r. o.
Vinohradská 5647
430 01 Chomutov

O společnosti ACURA

Firma ACURA spol. s r. o. byla založena v roce 1994. V tomto roce získala autorizované zastoupení značky vozů Honda a to jak pro jejich prodej tak i servis. Prodej vozů začal v provizorních podmínkách v dubnu 1994. V září téhož roku jsme otevřeli novou prodejnu a servis v ulici Jakoubka ze Stříbra.

Přes navyšování prodejů a rozšiřování našich služeb jsme se rozhodli v pronajatých prostorách přijmout výzvu a obohatit činnost prodejem a servisem vozů značky Kia.

 

Prodej na Lipské ulici byl zahájen v listopadu 2003.

Stálá poptávka po vozidlech Honda a tím začínající těsné podmínky pro jejich důstojnou prezentaci, stále se navyšující prodej vozů Kia, realizace snů o prodeji motocyklů a strojů Honda společně s představou vylepšení a zkvalitnění našich služeb nás vedli k nutnému rozhodnutí vybudovat nový objekt, kde je realizace představ možná.

V roce 2005 jsme od města Chomutova odkoupili pozemek pod Zadními Vinohrady souběžně s ulicí Vinohradská. Po vyřízení veškerých formalit vedoucí k získání stavebního povolení se na jaře 2006 rozjela stavba nové prodejny. V srpnu 2007 došlo ke kolaudaci a po přestěhování jsme v plném zatížení začali fungovat od začátku září.

Za více jak 14 let se naše firma rozšířila z původních tří zaměstnanců na současných šestnáct. Nabízíme prodej vozů Honda a Kia a konečně i motocyklů a strojů Honda.

Našim zákazníkům poskutujeme následující služby:

 

© 2008 Acura spol. s r.o., Vinohradská 5647, 430 01 Chomutov
Tel: +420 474 629 321, e-mail: acura.prodej@acura.cz
Stránky vytvořila společnost Acura s.r.o.