ACURA spol. s r.o.

Autorizovaný dealer značek Honda a Kia

 
ACURA spol. s r. o.
Vinohradská 5647
430 01 Chomutov

Osobní vozy Honda

[ Jazz | Civic 5D | Civic 4D | HR-V | CR-V | NSX |


 

© 2008 Acura spol. s r.o., Vinohradská 5647, 430 01 Chomutov
Tel: +420 474 629 321, e-mail: honda@acura.cz
Stránky vytvořila společnost ACURA s.r.o.

Jazz

Řada vylepšení a flexibilita bez ohledu na to, kam vás vaše cesta zavede. Ve společnosti Honda věříme v technická řešení, která lidem přinesou v každodenním životě užitek. V případě Hondy Jazz to znamená špičkovou variabilitu. Světlo a prostor společně se sílou a atraktivními tvary vytvářejí automobil, který je uvnitř velký, ale zvenku malý.

Civic 5D

ELEGANTNÍ A SPORTOVNÍ Vůz stvořený pro skutečný svět. Model Honda Civic byl uvnitř i vně přehodnocen a přepracován. Byl stvořen, abyste jej řídili, ale dokáže toho ještě mnohem víc. Umí být flexibilní a změní se podle vašich potřeb. Snadno se přizpůsobí, aby byl přesně takový, jaký jej chcete mít.

Civic 4D

NAPROSTÉ SOUZNĚNÍ V novém modelu Civic sedan budete součástí vozu. Jeho elegantní, sportovní design přináší jedinečnou kombinaci nádherných, dramatických linií a ladných křivek. A to jste jej ještě neviděli zevnitř. Interiér nového modelu Civic sedan je vzdušný a prostorný a zahrne vás nejlepší možnou kvalitou a komfortem.

HR-V

Inspirativní moderní design. První koncept modelu HR-V byl odhalen v roce 1997 na autosalonu v Tokiu. Proslul jako vůbec jeden z prvních vozů s nízkými emisemi a ve svém domovském Japonsku byl vnímán jako futuristické vozidlo. Nový model HR-V nezapře jedinečný charakter a odkaz původního vozu, a je nejlepším vozem HR-V, který byl dosud vytvořen.

CR-V

Praktická Honda CR-V se přizpůsobí každé situaci. Ať už potřebujete komfortní vůz na překonávání dlouhých vzdáleností nebo rodinný vůz s variabilním interiérem, který si hravě poradí i na nezpevněné silnici či v závějích sněhu. CR-V je správnou volbou. Úsporné a výkonné motory se spotřebou od 5,6 l / 100 km, skvělé jízdní vlastnosti a nový inteligentní pohon všech kol, zavazadelník o objemu 589 až 1669 litrů je největší ve své třídě, nové bezpečnostní systémy a hi-tech technologie, nadstandardně bohatá výbava a další originální příslušenství.

NSX

Model NSX představuje dokonalou rovnováhu funkčnosti a vzhledu. Kombinace hliníkového podvozku s hlavními podlahovými panely z uhlíkových vláken a vysokopevnostní ocelí vytváří lehkou, odolnou sestavu. Podvozek je zpracovaný způsobem, který dodává pevnost potřebným oblastem, přičemž ponechává duté lehčí prostory v místech, která takovou pevnost nevyžadují. Tento výrobní proces je prvním svého druhu v automobilovém průmyslu. Je vlastní podstatou modelu NSX. Žije a dýchá Model NSX nasává vzduch pomocí systému Total Airflow pro dosažení vysokého výkonu a ochlazení součástí hnací jednotky, brzd a tepelných jednotek. Vzduch je poté odváděn strategicky umístěnými průduchy v zadní části, což minimalizuje aerodynamický odpor.